£400 - 600 na tydz.

Bez znajomości języka fizyczna praca Anglia na myjni samochodowej od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 23 września 2020 00:27

Propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Londynie dla pracowników fizycznych na myjni samochodowej jako car valeter.

Stanowisko: pracownik fizyczny – car valeter.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 400 – 600 GBP na tydzień w zależności od doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako car valeter na myjni samochodowej;
  • zadaniem będzie sprzątanie samochodów, np. mycie, pranie tapicerki, odkurzanie oraz polerowanie;
  • praca w ogrzewanej hali z kantyną dla pracowników i toaletą.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • uniform służbowy;
  • potrzebne materiały i maszyny do wykonywania pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe – praca na akord (płatne od samochodu);
  • wypłatę na konto bankowe (jeśli ktoś nie ma konta, to pomoc w jego założeniu);
  • pracę od poniedziałku do piątku (8.00 – 17.30) oraz w soboty (8.00 – 14.00);
  • przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie self-employer albo pomoc w jego założeniu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +44 7917100506 albo +44 7590949568

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1254768

ID ogłoszenia: 8895f6b59a745f6d