£7,83 godz.

Bez znajomości języka od zaraz Anglia praca przy pakowaniu żywności Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 16 stycznia 2019 20:15

Potrzebne osoby do pracy w Anglii przy pakowaniu gotowych posiłków na potrzeby cateringu lotniczego. Zatrudnienie jest od zaraz w Londynie i bez znajomości języka obcego. Do tego pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki.

Stanowisko: pakowacz – pakowanie żywności

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 7,83 £/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przeładowywanie, przygotowywanie oraz pakowanie żywności zgodnie ze standardami, które zostały wyznaczone przez przez linie lotnicze, obsługiwane w danym czasie.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zaangażowanie podczas pakowania żywności;
  • entuzjastyczne podejście do pracy;
  • punktualność;
  • pozytywne nastawienie do pracy, współpracowników oraz pracodawcy.
  • umiejętność pracowania indywidualnie, ale też w grupie;
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • odzież ochronną;
  • płatne przerwy w czasie pracy oraz urlopy;
  • jest to praca, która obejmuje zmiany popołudniowe oraz weekendy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o składanie aplikacji poprzez stronę: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1183491

ID ogłoszenia: 7485c3f6c63eaf1e