£6,50 GBP za godzinę

Bez znajomości języka praca Anglia na magazynie przy rozładunku Hatfield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hatfield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 stycznia 2015 03:56

Oferta fizycznej pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka angielskiego. Ogłoszenie z Hatfield na magazynie przy załadunku i rozładunku ciężarówek.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Hatfield

Stawka godzinowa: 6,50 funta za godzinę

Obowiązki:

  • Praca fizyczna na magazynie w centrum logistycznym.
  • Możliwa praca w chłodni.
  • Główne zadania to rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych, transport wewnętrzny.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna i brak jakichkolwiek problemów zdrowotnych
  • zwinność, sprawność, odpowiedzialność
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • znajomość języka angielskiego nie jest konieczna
  • obowiązkowym warunkiem jest zamieszkanie w Anglii

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia
  • uczciwe zatrudnienie

Aplikacja:
Zgłoszenia telefoniczne możliwe wyłącznie w godzinach 8 do 17 w dni robocze pod numerem: 01923 882 888

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2308a9/

ID ogłoszenia: 98654ab377aca34b

6 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Anglia na magazynie przy rozładunku Hatfield”

  1. witam mam 29 lat jestem bardzo pracowity i zainteresowany waszą ofertą posiadam uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy kat. b i c proszę o kontakt 697 790 891

  2. jestem zainteresowany ta oferta pracy prosze o kontakt. zuber5@onet.pl

  3. pracownik magazynowy na 9 stycznia 2015 @ 16:17

    witam,jestem zainteresowany panstwa oferta pracy,prosze o kontakt,

  4. Witam, jestem zainteresowany oferowana pracą, obecnie przebywam w Polsce w Anglii mogę być w ciągu tygodnia.
    Proszę o kontakt g.h33@wp.pl tle.+48 794052868

  5. Ja nie wiem,czy wy nie widzicie,że trzeba SIE ZGŁASZAĆ samemu a nie pisać w komentarzach? -.-

  6. Mam 30 lat i jestem zainteresowany panstwa oferta posiadam uprawnienia na wozek widlowy oraz prawo jazdy kat b. Jestem pracowity sumienny i punktualny prosze o wiadomosc