£10,50 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji detergentów bez znajomości jezyka w Hull

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hull
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 października 2018 04:24

Fabryka z Hull UK poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji detergentów przy taśmie. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Hull

Zarobki: 10,50 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 6

Start: II połowa października 2018

Umowa: na okres próbny 3 miesiące z opcją przedłużenia

Zadania:

Praca fizyczna na linii produkcyjnej w zakładzie zajmującym się wytwarzaniem środków czystości w postaci płynów do prania, tabletek do zmywarek, żeli do WC oraz innych detergentów. Zadaniem pracownika będzie obsługa maszyn, nadzorowani procesów produkcyjnych oraz obowiązki związane z pakowaniem i magazynowaniem gotowych wyrobów.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność od października 2018
  • poważne pochodzenie do obowiązków
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie również doświadczenie na produkcji w branży przemysłowej

Oferujemy:

  • dopłatę do zakwaterowania w kwocie 100 GBP na miesiąc
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania oferowanego przez agencję w kwocie 30 GBP/tyg (już po uwzględnieniu dopłaty)
  • umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • gwarantowany kurs funta szterlinga nie mniejszy niż 5 PLN
  • opieka polskiego rezydenta / koordynatora
  • wsparcie przy niezbędnych formalnościach
  • pracodawca zapewnia odzież ochronną – roboczą

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem “Produkcja detergentów Hull 2018”

greatjob@the-fastest.net

ID ogłoszenia: 5145bc696b8077f9

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji detergentów bez znajomości jezyka w Hull”

  1. jestem zainteresowany tą pracą proszę o odpowiedz.