£7,20 GBP/h

Dam pracę w Anglii pakowanie sałatek bez znajomości języka od zaraz Selsey UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Selsey
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 19:38

Fabryka sałatek z Sesley zatrudni osoby do pracy w Anglii przy pakowaniu. Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków na czas określony z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sesley, praca dostępna też w Runcton.

Zarobki: 7,20 GBP/h

Zadania na stanowisku pracy:

  • kontrolowanie jakości produktów;
  • pakowanie sałatek;
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej;
  • praca w systemie 12-godzinnym 7.00-19.00 lub 19.00-7.00.

Wymagania:

  • pracowitość i zręczność;
  • przykładanie się do obowiązków;
  • punktualność;
  • entuzjazm i motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz;
  • gotowość do pracy również w weekendy.

Oferujemy:

  • dodatki do pracy na nadgodziny;
  • dobre zarobki;
  • dojazdy do pracy z Portsmouth i Southampton;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń

Dla kandydatów:
Zapraszamy do kontaktu pod numerem 07535 078 619 lub prosimy przesłać CV pod adres mailowy: lukasz.mackow@staffline.co.uk

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli o zgodzie na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://polemi.co.uk/ogloszenia/praca-i-rekrutacja/fabryki-produkcja-magazyny/14934-pakowanie-produckja

ID ogłoszenia: 3965763ea2b111db