£8/h

Dam pracę w Anglii przy pakowaniu żywności od zaraz Londyn dla Polaków

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 września 2016 04:42

Aktualnie poszukujemy pracowników do podjęcia pracy w Anglii przy pakowaniu produktów spożywczych. Zatrudnienie w Londynie – Feltham od zaraz jako pakowacz.

Stanowisko: Pakowacz artykułów spożywczych
Miejsce zatrudnienia: Feltham – Londyn, Anglia
Stawka godzinowa: 8 GBP na godzinę pracy
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkcyjnym, polegająca na manualnym pakowaniu żywności
  • zadania wykonywane będą na hali produkcyjnej przy temperaturze ok. 4 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • aktualne zamieszkanie w Feltham lub okolicach
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność czytania i pisania w języku angielskim
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zręczność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • przeszkolenie stanowiskowe
  • dobre zarobki
  • pracę na zmianie dziennej – od 6.00 i popołudniowej trwającej do 23
  • zmiany przydzielane będą w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości SMS na numer: 07921010081
W wiadomości prosimy napisać: Food packer, imię i nazwisko, miejsce zamieszkania

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1064500

ID ogłoszenia: 86257ed98c9e0054