£do uzgodnienia

Dla kierowcy kat.B-kurier bez znajomości języka praca Anglia od zaraz Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 30 marca 2022 00:03

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Southampton UL bez znajomości języka jako kurier DPD. Pracodawca zapewnia szkolenie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako kurier DPD;
  • zadaniem pracownika będzie rozwożenie przesyłek.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • posiadanie prawa jazdy od min. 2 lat oraz maksymalnie 6 punktów karnych;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • self-employed (własna działalność) albo chęć do założenia.

Oferujemy:

  • samochód van do pracy oraz kartę paliwową;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • legalne zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • stałą trasę, pracę od poniedziałku do piątku oraz możliwe weekendy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: peetwosquare@gmail.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 07412454218

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/przyjme-kierowce-na-stanowisko-kurier-dla-dpd-hedge-end-eastleigh-i-wimborne_i111125

ID ogłoszenia: 210624357118ea14