£2000 - 3500 na mc

Dla kierowcy kat.B praca Anglia bez języka jako kurier od zaraz w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 8 grudnia 2021 00:04

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Anglii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Londynie jako kurier także bez znajomości języka przy rozwożeniu przesyłek do klientów na stałych trasach.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 2000 – 3500 GBP na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie rozwożenie paczek, a także odbieranie kolekcji od klientów na stałych trasach;
  • kierowca każdego ranka musi załadować swój towar, który został już wcześniej przygotowany indywidualnie na jego trasę;
  • praca przez 5 lub 6 dni w tygodniu.

Wymagania:

  • posiadanie angielskiego prawa jazdy od przynajmniej dwóch lat;
  • maksymalnie 6 punktów karnych;
  • wiek minimum 25 lat;
  • świadectwo niekaralności DBS.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pełny trening;
  • do dyspozycji pracownika vana, strój służbowy oraz karty paliwowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: zmjlogisticsltd@gmail.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: 07778325549

Źródło: https://polonia24.co.uk/

ID ogłoszenia: 83961b104213be51