£8,21 na godz.

Fizyczna praca w Anglii od zaraz przy sortowaniu paczek z językiem angielskim Colnbrook UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Colnbrook
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 14 lutego 2020 02:21

Firma logistyczna z Colnbrook szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu paczek. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Colnbrook.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w firmie przesyłkowej przy pakowaniu przesyłek, sortowaniu ich oraz skanowaniu – są to pudełka o wadze do 25 kilogramów.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym albo dobrym;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę na zmianie dziennej od 8.00 am, 9.00 am lub 10.00 am po osiem godzin;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: nvolkova@vantastaffing.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 01753 257 363

Źródło: www.praca4u.net/sortowanie-paczek-id1189889.html

ID ogłoszenia: 1195e440858609fa