£90 GBP /dzień

Londyn, dam pracę w Anglii na budowie od zaraz jako monter płyt karton-gips

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 października 2021 00:34

Firma z Londynu poszukuje od zaraz fachowców do pracy w Anglii na budowie przy montażu płyt karton-gips. Zatrudnienie dla budowlańców z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Główne obowiązki:

stawianie ścianek działowych, montaż profili aluminiowych
montaż płyt k/g
prace wykończeniowe
szpachlowanie

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku
komunikatywny angielski
status osiedleńca i gotowość do wyjazdu w maju/czerwcu

Oferujemy:

umowa z brytyjskim pracodawcą zapewniająca ubezpieczenie medyczne
stawka ok. 90GBP dziennie/8h pracy (do negocjacji)
pomoc w uzyskaniu statusu osiedleńca
zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę (zazwyczaj pokoje 2 os) bez konieczności dojazdów
6 lub 12 tygodni pracy/ 1 lub 2 tygodnie przerwy z możliwością powrotu do Polski (w zależności od sytuacji epidemicznej)
opłacone loty PL-Anglia (również na urlopy)
zwrot kosztów za testy na koronawirusa
wsparcie naszych konsultantów przez cały okres kontraktu

Aplikacja przez formularz na stronie: https://amplihr.pl/aplikacja/

Nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674

źródło: https://amplihr.pl/oferta/monter-plyt-karton-gips/

ID ogłoszenia: 53461538bf9b8980