£8/h brutto

Od zaraz Anglia praca dla magazyniera przy pakowaniu przesyłek Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 12 listopada 2017 19:27

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie w Londynie przy przyjmowaniu dostaw i pakowaniu przesyłek. Oferta aktualnej pracy w Anglii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Wynagrodzenie: 8 GBP na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Londyn – Wembley (NW100TG Laxcon Close Drury Way), Anglia

Zarobki: 8 GBP na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca na magazynie w Londynie, głównie przy pakowaniu paczek na magazynie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przyjmowanie dostaw oraz rozlokowywanie produktów na półkach i dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przyjazne nastawienie
  • posiadanie numeru NIN
  • uczciwość, rzetelność, zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – bezproblemowe czytanie
  • świetne zorganizowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • dostępność i elastyczność
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • umowę tymczasową
  • atrakcyjne zarobki w wysokości 8 GBP na godzinę pracy brutto
  • stałe wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę, godziny pracy od 8 do 17 od poniedziałku do piątku
  • młody, zgrany zespół

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres poniższy:

  • cv@fmcosmetics.co.uk

Zaznaczamy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi osobami.

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1145465

ID ogłoszenia: 2915a080dd42ca80