£7,50 GBP/h brutto + dodatek 1,20 GBP/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii przy sortowaniu paczek bez języka Coventry UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Coventry
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 marca 2016 10:02

Firma logistyczna z Coventry UK poszukuje od zaraz osoby do fizycznej pracy w Anglii bez znajomości języka przy sortowaniu paczek kurierskich na magazynie. Zakwaterowanie płatne będzie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Coventry

Zarobki: 7,50 GBP/h brutto + dodatek za nocną zmianę 1,20 GBP/h

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz

Zadania:
Fizyczna praca na logistycznym magazynie przeładunkowym firmy kurierskiej. Zadaniem pracownika będzie rozładunek paczek z samochodu na taśmę, sortowanie oraz ponowny załadunek do mniejszych samochodów.

Wymagania:
– sprawność fizyczna, kondycja
– gotowość do pracy na zmianę nocną
– umiejętność pracy w szybkim tempie
– bezkonfliktowość
– zaświadczenie o niekaralności
– brak nałogów
– dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy lub dłużej
– język angielski mile widziany

Oferujemy:
– zakwaterowanie płatne (90 GBP tygodniowo) niedaleko miejsca zatrudnienia
– pomoc z wszystkimi formalnościami
– atrakcyjne warunki płacowe
– możliwość podpisania stałej umowy po okresie próbnym
– przyjazna atmosfera

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „logistyka Coventry 2016″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 65456e72bf31b287

7 komentarzy na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii przy sortowaniu paczek bez języka Coventry UK”

  1. PRACA PACZKI na 17 marca 2016 @ 23:08

    Witam czy jest jeszcze jakies wolne miejsce pracy ,mieszkam w coventry posiadam auto oraz doswiadczenie na wozkach takich jak reach track i v 12 pozdrawiam

  2. Praca bez znajomości języka na 18 marca 2016 @ 15:09

    Szukam pracy od zaraz nie mówię po angielsku może być praca fizyczna na terenie Coventry proszę o kontakt telefoniczny 07413902173 Michał

  3. Jestesmy zainteresowani wraz z kolega jesteamy juz w anglii

  4. Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy. Proszę o więcej informacji na e-mail.

  5. Witam nie mówię po angielsku ale jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o informacje na e-mail

  6. Angelika na 9 maja 2016 @ 13:06

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o informację na e-mail. Dziekuje

  7. Witam jestem bardzo zainteresowany pracowałem w sklepie meblowym w Buckingham proszę o katakt na anczki@com.pl