£do uzgodnienia

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii sortowanie odzieży z podstawowym językiem Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2021 20:56

Zatrudnienie w Londynie dla pracowników fizycznych z podstawową znajomością języka. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Anglii przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia (stawka w zależności od wieku).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków będzie należało sortowanie odzieży używanej, a także cięcie materiałów na szmatki;
  • zadaniem pracownika będzie sprawdzanie jakości oraz dzielenie ubrań na kategorie ze względu na stan oraz materiał;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • sortowane są również buty oraz inne tekstylia do domu.

Wymagania:

  • punktualność;
  • doskonała organizacja pracy;
  • szybkie tempo pracy;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.30.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem: +44 7818 507 844 poprzez WhatsApp i to najlepiej w języku angielskim.

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 687608968658dcbf