£do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Anglii na linii produkcyjnej przy kanapkach Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Opublikowany: 22 maja 2014 17:16

Od zaraz poszukujemy osób do pracy w Anglii na produkcji spożywczej kanapek. Zatrudnienie w Londynie dla Polaków bez doświadczenia, z dobrą znajomością języka.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca przy linii produkcyjnej. Zatrudniony będzie się zajmował układaniem na kanapkach produktów spożywczych takich jak: sałata, warzywa.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego konieczna
– możliwość pracy w godzinach od 16 do 23
– osoba zamieszkała na terenie Croydon
– doświadczenie na produkcji mile widziane

Oferujemy:
– pracę w wymiarze 35-40 godz. na tydzień
– zatrudnienie od niedzieli do czwartku
– dwa dni wolne (piątek, sobota)
– szkolenie w pierwszych dniach
– miłą atmosferę w miejscu pracy

Aplikacja:
Kandydatów prosimy o wysłanie CV po angielsku na maila: info@aniaspoland.com

Źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/produkcja/pracownik-produkcji-kanapek_i2607

ID ogłoszenia: 75537e09329a1f6