£7.50 za godzinę

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez języka produkcja żywności Corwen

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Corwen
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 22:31

Fabryka z Corwen szuka pracowników na produkcję żywności od zaraz. Anglia praca dla Polaków bez znajomości języka oraz doświadczenia. Jest to oferta stałego zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Corwen, UK.

Stawka godzinowa: 7,50 GBP/h.

Start: od zaraz.

Typ zatrudnienia: praca stała.

Zadania na stanowisku:

  • kontrolowanie jakości;
  • nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych;
  • pakowanie wyrobów;
  • przygotowanie składników;
  • praca zmianowa, głównie 14.00-22.00, lecz możliwe również zmiany od 6.00 do 14.00 lub od 22.00 do 6.00.

Wymagania:

  • pobyt na terenie Wielkiej Brytanii;
  • mobilność – własne dojazdy do pracy;
  • elastyczność godzinowa;
  • sumienne podejście do zadań;
  • uczciwość i odpowiedzialność;
  • sprawność fizyczna;
  • nastawienie na cel;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia;
  • szkolenie wprowadzające;
  • brytyjską umowę;
  • dobre zarobki;
  • stałe zatrudnienie;
  • dobre warunki pracy;
  • przyjazne i nowoczesne środowisko.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktowania się pod numer telefonu:

01244 439 755

Po krótkiej rozmowie umówimy się na spotkanie rekrutacyjne.

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/231475/nocne-zmiany-w-fabryce-z-zywnoscia

ID ogłoszenia: 4685755d594391a1