£21500-22000 na rok

Od zaraz praca w Anglii jako kierowca kat.B rozwożenie jedzenia dostawca z językiem angielskim Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 7 marca 2020 03:06

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii jako kierowca kat.B przy rozwożeniu gotowych posiłków. Zatrudnienie w Londynie dla dostawców ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 21 500 – 22 000 GBP na rok.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie rozwożenie gotowych mrożonych obiadów do osób starszych – klientów indywidualnych oraz do domów starości.

Wymagania:

  • bycie cierpliwym i uśmiechniętym, gdyż jest to praca ze starszymi osobami;
  • odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie swoich zadań;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bycie niekaranym, prawo jazdy kat. B z maksymalnie 6 punktami karnymi.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • pełny etat;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 16.30;
  • ilość dropów wynosi od 25 do 50, trasy są zaplanowane – kiedy będzie mniejsza ilość zamówień zadaniem kierowcy będzie roznoszenie ulotek po wyznaczonym terenie;
  • umowę o pracę;
  • 25 dni płatnego urlopu;
  • nowe samochody  – vany;
  • możliwość otrzymania dodatków za pozyskanie nowych klientów.

Aplikacja:

CV albo kilka zdań o sobie należy wysłać na adres e-mail: bart.lysiak@oakhousefoods.co.uk

Źródło: www.praca4u.net/dostawca-jedzenia-id1189309.html

ID ogłoszenia: 2685e5e88154e76f