£do uzgodnienia

Od zaraz przy pakowaniu wędlin, mięsa Anglia praca z podstawowym językiem, Essex 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Essex
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 20 maja 2020 01:05

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Anglii przy pakowaniu mięsa i wędlin. Zatrudnienie w Essex dla pakowaczy z podstawowym językiem angielskim. Pracodawca zapewnia cały etat albo pół etatu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Essex.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie mięsa, bekonu oraz kiełbasy.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy;
  • znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę w tygodniu oraz w weekendy;
  • zatrudnienie na cały etat albo na pół etatu;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę u solidnego pracodawcy.

Aplikacja:

CV z aktualnym adresem e-mail oraz num,erem telefonu prosimy wysyłać na adres: office@hepburnsfood.co.uk

Pracodawca skontaktuje się z pracownikiem i zaprosi na dzień próbny, dlatego należy sprawdzić odległość od swojego miejsca zamieszkania.

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-928832.php

ID ogłoszenia: 1235ec3e220ae4c2