£do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Anglii bez znajomości języka rozwożenie mebli Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 września 2016 04:26

Dajemy możliwość podjęcia pracy w Anglii dla pracowników fizycznych bez znajomości języka przy rozwożeniu mebli busem. Zatrudnienie w Londynie dla firmy zajmującej się sprzedażą artykułów wyposażenia wnętrz oraz mebli.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Londyn, Anglia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwożenie busem mebli dla klientów
  • praca nie jest wymagająca ponieważ pracownik będzie poruszał się głównie w korkach
  • wnoszenie mebli do domów klientów
  • czasem montaż

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • praktyka w prowadzeniu busa na terenie Anglii mile widziana
  • konieczność zamieszkania na Enfield lub Waltham Abbey
  • siła fizyczna
  • dobra sprawność
  • ostrożność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Anglii bez konieczności posługiwania się językiem angielskim
  • pracę 3 do 5 dni w tygodniu

Aplikacja:
Możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: +44 7977700300

Prosimy o przekazanie informacji: wiek, wzrost, waga, dostępność, post code miejsca zamieszkania, ewentualnie doświadczenie w podobnej pracy

Dla zainteresowanych jest również możliwość przesyłania aplikacji poprzez źródło:

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=854673

ID ogłoszenia: 57957edafa4aa1d6