£od 5,03 do 6,50 GBP/h

Oferta fizycznej pracy w Anglii przy sprzątaniu w hotelu Minehead

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Minehead
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 września 2014 22:54

Hotel z Minehead poszukuje pracowników fizycznych do sprzątania oraz obsługi gości. Aktualna oferta pracy w Anglii dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Lokalizacja: Minehead

Zarobki: zależne od wieku, stawki przedstawiają się następująco:

  • 6,31 dla osób powyżej 21 lat do października, następnie podwyżka do 6,50 GBP/h
  • 5,03 dla pracowników w wieku 18-20 lat do października, później podwyżka do 5,13 GBP/h

Obowiązki:

  • Zależne są od zajmowanego stanowiska – są dwa do wyboru:
  • Accommodation – zajmowanie się sprzątaniem i przygotowaniem pokoi gościnnych
  • Accommodation plus guest catering – praca w systemie 2 dni przy sprzątaniu pokoi gościnnych oraz 3 dni w charakterze kelnerki/kelnera, pracownika baru szybkiej obsługi lub też pracownika sklepu

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość
  • dokładność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • dobre maniery
  • pozytywne podejście do życia

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie, koszt to 31 GBP tygodniowo
  • wszelkie atrakcje na ternie ośrodka są darmowe dla pracowników
  •  mile widziane aplikacje od par i grup

Aplikacja:

  • Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości w języku angielskim na podany poniżej adres e-mail: osrodki@lsj.pl
  • Telefonicznie aby zapisać się na spotkanie lub rozmowę  prosimy dzwonić w godzinach 10-17: 91 814 52 55 lub 91 814 52 56

ID ogłoszenia: 3215404636fbe90d