£11,81 - 16,22 na godz.

Oferta pracy w Anglii bez języka przy sprzątaniu biur od zaraz Amesbury UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Amesbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 15 lutego 2023 00:04

Dla sprzątaczy/sprzątaczek do podjęcia praca w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Amesbury przy sprzątaniu biur. Istnieje możliwość darmowego transportu z Southampton.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Amesbury.

Wynagrodzenie: 10,81 – 16,22 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie biur, toalet oraz stref ogólnego użytku;
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem śmieci na terenie firmy;
  • zamiatanie korytarzy i wykonywanie innych zadań.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu przemysłowym oraz domowym;
  • umiejętność dbania o szczegóły;
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • możliwość darmowego przejazdu z Southampton;
  • bardzo dobre wynagrodzenie – 10,81 GBOP na godzinę oraz 16,22 GBP na godz. za nadgodziny;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: borkowska@mploystaff.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 01722 322 022

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/nowa-praca-przy-sprzataniu-dostepna-od-zaraz_i115277

ID ogłoszenia: 5363ed18f5a49b7