£od 7,50/h

Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka produkcja sałatek Selsey 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Selsey
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2017 14:00

Atrakcyjna oferta pracy w Anglii na produkcji sałatek w Selsey i Runcton. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji
Miejsce zatrudnienia: Selsey oraz Runcton Anglia
Stawka godzinowa: 7,50 GBP na godzinę a nadgodziny 9,38 GBP na godzinę

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za cięcie składników, kontrolę jakości oraz pakowanie gotowych sałatek

Oczekiwania:

  • mile widziane posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • punktualność, odpowiedzialność
  • pozytywne nastawienie
  • możliwość pracy również w weekendy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Anglii bez znajomości języka i doświadczenia
  • pracę w systemie zmianowym od 7 do 19 oraz od 19 do 7
  • gruntowne przeszkolenie przed podjęciem zatrudnienia i trening w trakcie pracy
  • bardzo dobre zarobki i dodatkowo płatne nadgodziny

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy

  • gabriela.koszczuk@staffline.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26g6g5/

ID ogłoszenia: 19158fb16b9c632c