£10,00 na godz.

Oferta pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu mięsa bez znajomości języka Andover

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Andover
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 23 listopada 2022 00:07

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla pakowaczy. Zatrudnienie w Andover bez znajomości języka angielskiego przy pakowaniu mięsa. Pracodawca zapewnia możliwość podjęcia stałej współpracy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Andover.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla pakowaczy;
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac związanych z pakowaniem mięsa.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia od zaraz pracy w Anglii;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • sprawność manualna;
  • punktualność oraz pracowitość.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • pracę od poniedziałku do piątku (07.00 – 17.00) – wynagrodzenie – 10,00 GBP na godz.;
  • możliwość pracy również w soboty (07.00 – 12.00) – wynagrodzenie – 14,80 GBP na godz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Andover proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

Office – 02380630655 albo Mobile – 07557366282

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/produkcja-zywnosci_i114098

ID ogłoszenia: 270637e62f715fb9