£do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz bez języka zbiory warzyw Lincolnshire

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lincolnshire
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2016 18:08

Zatrudnimy od zaraz osoby do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach warzyw oraz plantowaniu. Przyjmujemy Polaków na plantację w Lincolnshire. Zapewniamy wysokie zarobki oraz wstępne przeszkolenie.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce pracy: Lincolnshire.

Zarobki: do uzgodnienia.

Początek pracy: od zaraz.

Zadania na stanowisku:
plantowanie oraz zbiór warzyw na polu lub w tunelu foliowym.

Wymagania:

  • duża sprawność fizyczna;
  • brak chorób, dobre zdrowie;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • mile widziany brak nałogów;
  • umiejętność przestrzegania dziennych limitów zbiorów;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • duża pracowitość;
  • motywacja i kultura osobista.

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz;
  • dobre zarobki;
  • legalną umowę o pracę;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc we wprowadzeniu w obowiązki.

Aplikacje:
W celu zgłoszenia kandydatury prosimy dzwonić pod któryś z poniższych numerów: 00441205369944 lub 00447799772360.

Ewentualnie zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę www: http://www.locallinkrecruitment.com/

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/231305/PRACA-SEZONOWA-PRZY-ZBIORACH

ID ogłoszenia: 5385714d8ecb80ba

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz bez języka zbiory warzyw Lincolnshire”

  1. Rafał1996 na 20 kwietnia 2016 @ 16:33

    Witam
    Wraz z kolegą jesteśmy chętni w podjęciu tej pracy . Mamy po 20 lat , jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.Język angielski znamy na poziomie średnim.Jesteśmy pracowici i chętni pozyskania nowego doświadczenia.Proszę o odpowiedź na email rafalostojski@op.pl lub telefonicznie 535 524 740 .