£11,50 na godz.

Praca Anglia z językiem angielskim sprzątanie domów w Londynie od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 00:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla sprzątaczy-sprzątaczek. Zatrudnienie w Londynie dla Polaków z językiem angielskim przy sprzątaniu domów prywatnych i mieszkań.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 11,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie domów prywatnych, np. ścieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłóg itp.

Wymagania:

  • prawo do pobytu oraz pracy w Anglii;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu, które będzie poparte referencjami;
  • numer NIN oraz UTR albo chęć zarejestrowania się jako self-employed;
  • chęć przemieszczania się transportem publicznym po terenie południowo-zachodniego Londynu;
  • uczciwość, punktualność oraz pracowitość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę na pełny etat lub część etatu;
  • sprzątanie w stałych domach/zastępstwa/jednorazowe;
  • wynagrodzenie płatne przez klienta w dniu sprzątania u niego;
  • dobranie klientów pod kątem zamieszkania, aby nie tracić czasu na dojazdy;
  • pomoc agencji przy sprawach związanych z pracą.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: clean@dustbusterslimited.co.uk albo można zadzwonić pod numer telefonu: 07827 968 486 (rozmowa odbywa się w języku angielskim).

Źródło: praca-za-granica.pl

ID ogłoszenia: 1496006d31fc0b3a