£9,80/h brutto

Produkcja czekolady praca Anglia bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Leeds UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 mies.
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2023 00:20

Od zaraz fabryka czekolady z Leeds UK poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Anglii na produkcji słodyczy. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka, a zakwaterowanie zapewnione będzie na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Leeds

Zarobki: od 9,80 GBP/h brutto

Liczba wakatów: 5

Start: ASAP

Zadania:

Pracownicy będą otrzymywać zadania zależne od bieżących potrzeb produkcji, co oznacza, że mogą zostać przypisani do różnych zadań, takich jak praca przy taśmie produkcyjnej, przygotowywanie nadzienia do czekolad lub zajmowanie się pakowaniem produktów.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka (nawet na poziomie podstawowym),
  • mile widziane doświadczenie zdobyte przy produkcji spożywczej,
  • potrzebna jest bezkonfliktowość i otwartość,
  • na terenie zakładu obowiązuje całkowity zakaz palenia, więc wymagane jest brak nałogów,
  • konieczne jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności,
  • kandydat powinien być gotowy do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy:

Propozycja obejmuje umowę na okres próbny trwający 3 miesiące, z możliwością podpisania stałej umowy po tym okresie. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe oraz premie dla najlepszych pracowników. Zakwaterowanie jest odpłatne i oddalone o około 3 km od miejsca pracy. Nie pobieramy opłat wstępnych przy rekrutacji, a pracownicy otrzymują także deputat w postaci produktów firmy (maksymalnie 2 kg miesięcznie) oprócz pensji. Ponadto, zapewniamy pomoc w kwestiach formalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres: pl.cleversolutions@outlook.com

z dopiskiem “produkcja czekolady Leeds 05/2023”.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: pl.cleversolutions@outlook.com

ID ogłoszenia: 50964481422e2f6e