£od 5 do 7 tyś zł miesięcznie brutto

Sezonowa praca Anglia bez języka w rolnictwie przy zbiorach owoców

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: lipiec 2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: od 2 do 4 mcy
  • Opublikowany: 11 lipca 2014 14:08

Zatrudnimy Polaków bez znajomości języka do pracy w Anglii w Gospodarstwie rolnym. Zatrudnienie w rolnictwie od zaraz przy zbiorach owoców, sadzeniu i pieleniu.

Stanowisko: Pracownik Gospodarczy

Lokalizacja: Anglia

Zarobki: od 5 do 7 tyś zł miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • Prace pomocnicze w gospodarstwie rolnym.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie owoców, pielenie, sadzenie i inne zadania w rolnictwie.

Wymagania:

  • gotowość wyjechania do pracy od zaraz
  • bardzo dobry stan zdrowia
  • brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • dobra organizacja czasu pracy
  • pracowitość,
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na minimum 2 miesiące
  • pracę sezonową
  • możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka angielskiego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: info@eplc.pl

źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/fizyczna_1/pracownik-sezonowy_i4589

ID ogłoszenia: 51453bf95e364e20

4 komentarze na “Sezonowa praca Anglia bez języka w rolnictwie przy zbiorach owoców”

  1. Witam Panstwa . wraz z dziewczyna jestesmy zsinteresowani oferta pracy. obecnie jestesmy juz w Anglii prosze o kontakt

  2. Dzien dobry, jestem zainteresowany waszą ofertą pracy ‘zbiory owoców’ posiadam doświadczenie przy zbiorze truskawek w Anglii a także gruszek w Holandii. Język angielski na poziomie komunikatywnym, czynne prawo jazdy. Mój nr 782899838. Za rozpatrzenie mojej kandydatury z góry dziękuję.

    Malarz Grzegorz

  3. Witam Państwa,
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.

  4. pracownik sezonowy na 23 lipca 2014 @ 19:53

    witam serdecznie jestem zainteresowana panstwa oferta pracy posiadam doswiadczenie w pracy w szklarni prosze o kontakt 07938690662