£6,31

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach pieczarek bez języka Lancaster

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lancaster
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: ok 6 miesięcy
  • Opublikowany: 29 maja 2014 21:38

Poszukujemy pracownika fizycznego na farmę z pieczarkami; Zatrudnienie w Lancaster przy zbiorach pieczarek. Anglia praca bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik do zbierania pieczarek

Miejsce pracy: Lancaster, Anglia

Wynagrodzenie: 6,31 GBP za godzinę

Obowiązki:

  • praca w Anglii przy zbiorach pieczarek na farmie z Lancaster.

Oczekiwania:

  • pierwszeństwo w rekrutacji będą miały osoby z doświadczeniem w pracy przy zbiorach pieczarek
  • Dyspozycyjność do wyjazdu na pół roku,
  • dobra kondycja fizyczna
  • bezkonfliktowość
  • chęć zarobienia pieniędzy
  • dobre zorganizowanie i rzetelne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • Praca na okres ok 6 miesięcy, możliwość przedłużenia umowy
  • za przepracowanie pełnego miesiąca przypadają pracownikowi 2,5 dnia wolnego
  • zapewnione minimum 40 h pracy w tygodniu
  • możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka angielskiego
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: joanna.olkuska@masterstaff.co.uk

możliwość kontaktu telefonicznego z Joanną w godzinach
10 do 16- 07534909054

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22306m/

ID ogłoszenia: 49353874f342877a