£8.50 za godzinę

Sprzątanie domów dam pracę w Anglii bez języka od zaraz Londyn – Isleworth

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Isleworth
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 - 6 godz dziennie
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 maja 2019 17:34

W rejonie Isleworth – Londyn potrzebne rzetelne sprzątaczki do pracy w Anglii przy sprzątaniu prywtanych domów i mieszkań. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz w wymiarze 6h dziennie.

Stanowisko:  sprzątaczka

Miejsce: Isleworth – Londyn

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 GBP/h

Zadania:

Kompleksowej sprzątanie domów prywatnych lub mieszkań w rejonie dzielnicy Isleworth.

Wymagania:

– mile widziana znajomość języka angielskiego

– atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku

– dyspozycyjność od zaraz

– posiadanie własnego zakwaterowania

Email kontaktowy do aplikacji:

Martyna1@live.co.uk

ID ogłoszenia: 7705cdc64ab88f15

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Anna muzolf
  • Zarejestrowany od: 14 maja 2019

Inne przedmioty dodane przez Anna muzolf

Ostatnie przedmioty dodane przez Anna muzolf »