£7,30-8,35 na godzinę brutto

Anglia praca na magazynie w Doncaster od zaraz przy pakowaniu zestawów promocyjnych

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Doncaster
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2016 20:08

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków na magazynie z Doncaster. Zatrudnimy od zaraz osoby do pakowania zestawów promocyjnych. Jest to propozycja na pełny etat.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Miejsce pracy: Doncaster.

Wynagrodzenie: 7,00 – 8,35 GBP/h brutto.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • transport towarów wewnątrz magazynu;
  • pakowanie produktów w zestawy promocyjne;
  • jest to oferta na pełny etat;
  • kierownik magazynu może zlecać również inne zadania.

Wymagania wobec kandydatów:

  • komunikatywny język angielski;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • sumienność i dokładność;
  • pracowitość i energiczność;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • energiczność i sprawność.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • zatrudnienie również dla kobiet;
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy;
  • pracę na pełny etat w systemie zmianowym;
  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień.

Dla kandydatów:
Drodzy kandydaci zapraszamy do wysyłania CV pod adres e-mail:

  • job@sesolutions.uk

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje, tym samym nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://polemi.co.uk/ogloszenia/praca-i-rekrutacja/fabryki-produkcja-magazyny/15211-doncaster-praca-na-magazynie

ID ogłoszenia: 581578f620a9c503