£7,40 GBP/h brutto

Anglia praca od zaraz przy sprzątaniu domów z podstawowym językiem Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 20:27

Od zaraz poszukujemy pracownika do firmy porządkowej z Londynu. Anglia praca z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów prywatnych dla Polaków. Zależy nam na osobach dokładnych i odpowiedzialnych.

Stanowisko: pracownik sprzątający.

Lokalizacja: Londyn.

Zarobki: 7,40 funtów za godzinę.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie domów u stałych klientów firmy;
  • obowiązki są wykonywane na terenie południowo-wschodniego Londynu;
  • praca musi być wykonywana w sposób bardzo dokładny.

Wymagania:

  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zamieszkanie w południowo-wschodnim Londynie;
  • duża dokładność i zwracanie uwagi na szczegóły;
  • uczciwość poparta zaświadczeniem o niekaralności;
  • język angielski na podstawowym poziomie;
  • odpowiedzialność;
  • terminowe wywiązywanie się z obowiązków.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę;
  • 30-42 godziny pracy w tygodniu;
  • prawo do płatnego urlopu (28 dni w roku);
  • wszelkie narzędzia oraz detergenty potrzebne do pracy;
  • zlecenia u stałych klientów;
  • możliwość stabilizacji finansowej.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

office@cleaners-in-dulwich.co.uk

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1044913

ID ogłoszenia: 227579601d850dda