£9,65-10,25 GBP/h +M

Od zaraz Anglia praca na produkcji detergentów bez znajomości języka, Wolverhampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wolverhampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 lutego 2023 00:20

Z darmowym zakwaterowaniem od zaraz w fabryce z Wolverhampton dostępna praca w Anglii przy produkcji detergentów. Ogłoszenie 2023 bez znajomości języka angielskiego dla chętnych do zatrudnienia na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Wolverhampton

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Wynagrodzenie: od 9,65 GBP/h brutto na początek (osoba bez języka angielskiego), 10,25 GBP/h osoba znająca język i posiadająca kwalifikacje zawodowe + Mieszkanie za darmo!

Zadania:

Poszukiwana jest osoba do pracy fizycznej na linii produkcyjnej produktów chemicznych (detergentów), takich jak płyny do prania, tabletki do zmywarek i płyny do czyszczenia okien. Pracownik będzie elastycznie przypisywany do różnych zadań w zależności od potrzeb pracodawcy.

Wymagania:

Poszukiwana osoba powinna być gotowa do podjęcia stałej pracy w Wolverhampton. Mile widziane jest doświadczenie w branży produkcyjnej, a także gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym, w tym w nocy. Ze względu na całkowity zakaz palenia w miejscu pracy, wymagane jest brak nałogów związanych z paleniem. Chociaż znajomość języka angielskiego jest mile widziana, nie jest to warunek konieczny, ale rozważane będą w pierwszej kolejności zgłoszenia od osób, które posiadają tę umiejętność.

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i korzystne świadczenia socjalne. Zapewniamy odzież roboczą i ochronną, z wyjątkiem butów ochronnych z noskiem, które muszą być zakupione we własnym zakresie. W pierwszych trzech miesiącach oferujemy darmowe zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach, a po tym okresie pomagamy w znalezieniu i wynajęciu własnego zakwaterowania. Zapewniamy także pomoc w załatwieniu wszelkich formalności na miejscu i nie pobieramy żadnych opłat wstępnych od kandydatów.

Drodzy kandydaci prosimy o wysłanie CV (preferowane w j. angielskim) na poniższy adres:

smartwork.uk@yahoo.com

z dopiskiem produkcja Wolverhampton.

Smart Work Solutions Ltd.

J349+PX Aldridge, Walsall UK

“Hundreds of jobs with a wide range of professional qualifications.”

ID ogłoszenia: 92663f523e48817e