£7,83/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz bez znajomości języka w pralni z Salisbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Salisbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 września 2018 21:07

Ciekawe ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii od zaraz. Zatrudnienie w pralni z Salisbury bez znajomości języka angielskiego. Do wyboru zmiany dzienne i popołudniowe – można je również łączyć.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Salisbury (pralnia znajduje się koło szpitala).

Stawka godzinowa: 7,83 funty/h

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn – pralek;
  • segregacja prania;
  • składanie odzieży;
  • inne prace konieczne w pralni.

Wymagania:

  • uczciwość;
  • przyjazne podejście;
  • odpowiedzialność;
  • motywacja do pracy;
  • punktualne przychodzenie na swoje zmiany;
  • dokładność i spostrzegawczość;
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań;

Oferujemy:

  • dobre zarobki i uczciwą umowę;
  • czyste, przyjazne środowisko pracy;
  • przyjemną atmosferę;
  • zatrudnienie na zmiany,
  • nadgodziny dla chętnych;
  • indywidualnie ustalany grafik.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę, prosimy dzwonić pod numer:

01722 322 022

lub odwiedzić nas w biurze:
55 Milford St.
SP1 2BP
Salisbury.

Serdecznie zachęcamy do aplikowania wszystkich, którzy spełniają nasze wymagania i chcą podjąć stałe zatrudnienie w Salisbury. W pracy panuje bardzo miła atmosfera, dlatego ważne jest dla nas, aby aplikowały osoby przyjaźnie nastawione do innych.

Źródło: http://www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-w-pralni-w-miejscowosci-salisbury_i88139

ID ogłoszenia: 2575b995d86d45f8