£7,20/h

Pakowanie chleba w piekarni dam pracę w Anglii Birmingham od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2017 13:12

Aktualna oferta pracy w Anglii dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie od zaraz w piekarni z Birmingham przy pakowaniu chleba i zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Pakowacz chleba
Miejsce zatrudnienia:Birmingham, UK
Stawka godzinowa: 7,20 GBP na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca w piekarni na stanowisku pakowacza chleba
  • pracownik będzie kontrolował jakość, pakował chleb
  • prace porządkowe
  • inne zadania zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • 6 dni pracy w tygodniu
  • pracę od niedzieli do piątku – wolne soboty
  • stałe zatrudnienie
  • dwuzmianowy system, obowiązują zmiany na rano i popołudnie

Osoby nieakceptujące dni pracy ani zmian prosimy o nieaplikowanie. Nie posiadamy innego systemu zatrudnienia.

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail na poniżej podany adres:

  • m.ali@alliance-personnel.com

lub o kontakt telefoniczny: 0121 265 2080

źródło: http://job.bham.pl/details/job/3558/search/

ID ogłoszenia: 4258fb1cbf06fc6

1 odpowiedź na “Pakowanie chleba w piekarni dam pracę w Anglii Birmingham od zaraz”

  1. Jestem bardzo zainteresowana oferta prosze o kontakt