£7 GBP/h

Anglia praca fizyczna w Daventry na magazynie od zaraz bez doświadczenia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Daventry
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 27 października 2015 02:14

Hipermarket Tesco mieszczący się w Daventry zatrudni pracowników fizycznych z podstawową znajomością języka. Praca w Anglii od zaraz na magazynie przy pakowaniu różnych rzeczy.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Daventry
Wynagrodzenie: 7 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– ładowanie paczek na samochód dostawczy
– przemieszczanie produktów po magazynie
– pakowanie zamówień
– zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem
– oraz inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– wyjazd do Anglii od zaraz
– podstawy języka angielskiego
– wytrzymałość fizyczna
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– oferta dla osób odpowiedzialnych
– poszukujemy kandydatów rzetelnych, punktualnych
– chęć współpracowania z ludźmi

Oferujemy:
– start już od zaraz
– w tygodniu przepracowanie nawet 50 godzin
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas co 7 dni
– podpisanie umowy na angielskich warunkach na czas nieokreślony
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia
– codzienne przejazdy do pracy
– zakwaterowanie
– chętnie zatrudniamy również kobiety
– pracę zmianową

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila: tesco@sesolutions.uk oraz o kontakt na 0048 882017439

Źródło: sesolutions.uk

ID ogłoszenia: 235562ec35eb9d06

3 komentarze na “Anglia praca fizyczna w Daventry na magazynie od zaraz bez doświadczenia”

  1. Witam wraz z kolegą szukamy właśnie takiej pracy jak ta w anglii ponieważ pracowaliśmy już 3 miesiące na identycznych stanowiskach w systemie s luchawkowym na magazynie w kauflandzie w Niemczech, jednak ze w chłodni przy -22′ C . Język angielski na poziomie podstawowym. jesteśmy odpowiedzialni, pracowici , oraz potrafimy pracować w grupie , mamy po 22Lata. Bardzo nam zależy na tej pracy nawet od zaraz także bardzo proszę o kontakt na numer telefonu +4915145815933 z góry Dziękuję i pozdrawiam.

  2. Mam na imie Paulina,mieszkam w Northampton I jestem zainteresowana ta oferta pracy. Nie pracowalam w tym charakterze ale szybko sie ucze. Nadmieniam,ze z dojazdem nie ma problemu. Prosze o kontakt pod nr tel 07599984934