£6,50 GBP/h

Praca w Anglii przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka Hatfield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hatfield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 lutego 2015 01:41

Magazyn z Hatfield szuka pracowników przy pakowaniu ogórków, pomidorów i papryk. Praca w Anglii dla Polaków bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Hatfield
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
Pakowanie warzyw w przygotowane pudełka. Praca ma charakter zmianowy.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– szybkie pakowanie
– chęć do pracy przez 6 dni w tygodniu oraz nadgodziny
– zatrudnienie dla kandydatów zamieszkałych w okolicy Hatfield
– posiadanie samochodu będzie mile widziane
– kandydaci bez nałogów

Oferujemy:
– pracę w dużej sieci handlowej
– dzień wolny w tygodniu
– za pracę po godzinach oferujemy 9,75 GBP/h
– dobre warunki płacowe
– wdrożenie w system działania firmy
– zdobycie ciekawego doświadczenia
– pracę bez języka
– pomoc w pierwszych dniach
– odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
W celu aplikacji prosimy przejść na stronę: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/212572/pakowacz-swiezych-produktow-Hatfield

ID ogłoszenia: 58454de85598c3ab

2 komentarze na “Praca w Anglii przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka Hatfield”

  1. monika podejmie prace na 14 kwietnia 2015 @ 19:13

    witam. mieszkam w Hatfield i pilnie potrzebuje pracy prosze o kontakt 074055756607 pozdrawiam Monika

  2. pakowanie swiezych warzyw na 11 czerwca 2015 @ 12:57

    Witam mieszkam w okolicach Hatfield I pilnie potrzebuje pracy prosze o kontakt
    07943508370 pozdrawiam Adam.