£od 10,25 GBP/h

Bez znajomości języka praca Anglia dla par przy pakowaniu ciastek od zaraz w Birmingham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2023 00:18

Fabryka cukiernicza z Birmingham UK poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka także dla par przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie darmowe zapewnione będzie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Birmingham

Zarobki: od 10,25 funtów za godzinę

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz

Umowa: na minimum 6 miesięcy

Zadania:
Prosta, powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na układaniu ciastek w stosy po 12 lub 18 sztuk i wkładanie do maszyny pakującej. Jedna osoba może zostać oddelegowana do obsługi maszyny po uprzednim przeszkoleniu.

Wymagania:
– minimum podstawy języka pozwalające na komunikację z przełożonymi (jedna osoba na grupę 4-os)
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– mile widziana znajomość systemu HACCP
– gotowość do szybkiego podjęcia pracy
– dyspozycyjność na najbliższe 6 miesięcy
– umiejętność pracy w grupie
– przyjazne nastawienie, motywacja, bezkonfliktowość

Oferujemy:
– legalną pracę tymczasową w Wielkiej Brytanii na podstawie umowy z agencją pośrednictwa
– bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach (oddzielne pokoje dla par)
– dobre warunki finansowe, wypłata w systemie tygodniowym na konto walutowe
– pomagamy z wszystkimi formalnościami na miejscu

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk.employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie ciastek Birmingham styczeń 2023”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 99463b49d45c0756

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Anglia dla par przy pakowaniu ciastek od zaraz w Birmingham UK”

  1. DANIEL123 na 10 lutego 2023 @ 19:19

    Dzień Dobry mam na imię Daniel Kmieć i wraz z zona jesteśmy zainteresowani natychmiastowym startem do pracy na produkcji pizzy w birmingham, mamy doswiadczenie na produkcji gdyż pracowaliśmy w Lidlu jakonkomisjonerzy i na produkcji bacon, sausage w okolicy Walsall, jeśli chodzi o dokumenty potrzebne w UK to posiadamy Insurance number, konta bankowe jak również Staus potrzebny w UK do pracy Share Code, przez ostatnie miesiące byliśmy w Polsce lecz od miesiąca jesteśmy w UK i mieszkamy u znajomego, jesteśmy gotowi mieszkać przez wasza agencje gdyż jesteśmy gotowi zacząć pracę od zaraz mój numer tel 07404088783 Daniel Kmiec,moj adres email daniel.km777@gmail.com, będę bardzo wdzięczny za odpowiedź jak najszybciej,pozdrawiam