£7,20-7,70 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu artykułów BHP Aldershot

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Aldershot
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 02:36

Ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie przy pakowaniu towarów od zaraz. Zatrudnienie dla Polaków w zakładzie zajmującym się produkcją artykułów BHP z Aldershot.

Stanowisko: pracownik na magazynie, pakowacz

Lokalizacja: Aldershot, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,20 GBP na godzinę brutto w czasie zmiany dziennej oraz 7,70 – zmiana nocna

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się produkcją artykułów BHP
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie towarów oraz wykonywanie czynności pomocniczych na magazynie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za czyszczenie taśmy produkcyjnej

Wymagania:

  • pracowitość i sumienność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy

Oferujemy:

  • umowę podpisaną z agencją pracy
  • zatrudnienie na stałe
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania wiadomości na adres e-mail:

kadry@agencja-headhunters.eu

Źródło: http://hdhunters.com/pl/jobs

ID ogłoszenia: 227588bb25274a3b