£7,20 na godzinę brutto

Od zaraz fizyczna praca Anglia bez znajomości języka przy recyklingu Rushden

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rushden
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2016 23:05

Propozycja fizycznej  pracy dla mężczyzn przy recyklingu w fabryce z Rushden. Praca w Anglii dostępna od zaraz dla osób bez znajomości języka polegająca na sortowaniu śmieci.

Stanowisko: sortowacz

Miejsce zatrudnienia: Rushden, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 7,20 GBP za godzinę brutto

Liczba wakatów: 11

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna polega na segregowaniu na linii odpadów plastikowych i papierowych z gospodarstw domowych

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • preferowane osoby między 22 a 45 rokiem życia
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawka godzinowa
  • pracę po 8 lub 12 h dziennie w wymiarze około 40 godzin tygodniowo
  • płatne miejsce do zamieszkania w komfortowych warunkach w cenie 80 GBP tygodniowo
  • możliwość pracy na nadgodziny
  • zagwarantowane ustawowo dni wolne oraz święta
  • zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka angielskiego

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą powyższej pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: kamila374@gmail.com.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-263mhc/

ID ogłoszenia: 7585814d0f4dc996

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca Anglia bez znajomości języka przy recyklingu Rushden”

  1. Mieszkam w Evesham. Od 2 miesiecy nie mam pracy niestety oraz problemy z zamieszkaniem. Bardzo potrzebuje pracy. Mam 37 lat. W Polsce pracowalem przy recyklingu. Bardzo prosze o kontakt, moj nr 07459523060