£do uzgodnienia

Oferta pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu mieszkań i biur Oxford 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 01:29

Propozycja podjęcia pracy w Anglii przy sprzątaniu mieszkań i biur. Zatrudnienie aktualne od zaraz w Oxfordzie dla sprzątaczy oraz sprzątaczek. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oxford, Anglia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 50.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie prywatnych mieszkań oraz biur;
  • dbanie o porządek w pomieszczeniach socjalnych;
  • zgłaszanie na bieżąco zapotrzebowania na środki czystości.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w mowie;
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • możliwość podjęcia zatrudnienie od zaraz na przynajmniej pół roku;
  • chęci do pracy;
  • rzetelne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę podpisaną z brytyjskim pracodawcą;
  • bardzo dobre warunki finansowe + system premiowy;
  • osoby bez doświadczenia będą miały zapewnione szkolenia;
  • narzędzia do pracy i samochód służbowy;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc konsultantów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy mogą wysyłać swoje zgłoszenia poprzez stronę:

amplihr.pl/job/personel-sprzatajacy-oxford/

ID ogłoszenia: 5885d49b97e49f1a