£9,19 brutto/h

Oferta pracy w Anglii sprzątanie siłowni bez znajomości języka od zaraz Reading

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Reading
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 stycznia 2020 19:02

Całodobowa siłownia z Reading UK poszukuje od zaraz 3 sprzątaczek do pracy w Anglii przy sprzątaniu klubu. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: sprzątacza / sprzątacz

Miejsce: Reading UK

Start: ASAP

Liczba miejsc: 3

Wynagrodzenie: 9,19 GBP/h brutto

Zadania:

– odkurzanie wykladziny

– mycie, sprzątanie łazienek, WC

– odkażanie sprzętów do ćwiczeń płynem desynfekcyjnym

– wycieranie kurzu, mecie posadzek etc.

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w sprzątaniu oraz język angielski

– zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 6 miesięcy

– gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (siłownia jest czynna 24h 7 dni w tygodniu)

Oferujemy:

– atrakcyjne warunki finansowe oraz premie okolicznościowe

– zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy brytyjskiego

– umowa do końca roku 2020 z opcją jej przedłużenia

– zakwaterowanie bezpłatne w 2-osobowym pokoju lub pomoc w znalezieniu własnego zakwaterowania

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem “siłownia Reading 2020”

greatjob2020@fastmail.uk

ID ogłoszenia: 7045e1e2611239fb