£6.70 - 7.20 GBP na godz

Oferta pracy w Anglii z podstawowym językiem na magazynie od zaraz Dartford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Dartford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2016 20:39

Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie od zaraz, na magazynie w Dartford. Jest to propozycja tymczasowa, nie wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Miejsce pracy: Dartford, hrabstwo Kent.

Wynagrodzenie: 6.70 – 7.20 GBP/h brutto.

Wakaty: 40.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie produktów;
  • składanie ulotek i innych materiałów reklamowych;
  • inne, nieskomplikowane prace magazynowe na bieżąco zlecane przez kierownika;
  • praca ma tryb zmianowy, dostępna jest zmiana dzienna od 6.00 rano oraz nocna od 22.00.

Wymagania:

  • elastyczność godzinowa – możliwość pracy na nadgodziny, maksymalnie 12 dziennie;
  • sprawność i siła fizyczna;
  • predyspozycje do pracy powtarzalnej i jednostajnej;
  • motywacja do pracy;
  • podstawowy język angielski;
  • punktualne przychodzenie na swoje zmiany;
  • dyspozycyjność;
  • możliwość pracy również w nocy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe z możliwością przedłużenia umowy;
  • dużo godzin do wypracowania;
  • pracę zmianową;
  • aż 40 wolnych wakatów;
  • możliwość zatrudnienia bez doświadczenia;
  • przeszkolenie wstępne.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:

01322 277257

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1051840

ID ogłoszenia: 27957b5a996c1c04