£7,20/h brutto

Praca Anglia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Birmingham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 stycznia 2017 04:47

Zatrudnimy pilnie chętnych do pracy w Anglii przy sprzątaniu domów, mieszkań, biur i hoteli. Ogłoszenie aktualne od zaraz w Birmingham z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce pracy: okolice Coventry, Birmingham, UK
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 7,20 GBP na godzinę pracy

Obowiązki:

  • sprzątanie różnego typu powierzchni – domów, mieszkań, biur, hoteli, itp.
  • dokładne porządkowanie wnętrz i dbanie o estetykę

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • minimum 25 lat
  • uczciwość
  • brak problemów zdrowotnych
  • czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • samochód do przejazdów służbowych
  • bardzo dobre zarobki, w przeliczeniu ok. 350 GBP netto na tydzień do ręki
  • pracę w Anglii od zaraz
  • zamieszkanie w wyposażonych pokojach dwuosobowych za 65 GBP/tydzień od osoby
  • zatrudnienie w oparciu o umowę podpisaną z pracodawcą – bez pośredników
  • zapewniona duża liczba godzin pracy – ok. 55-60 na tydzień
  • zatrudnienie na dłużej

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • kadry@agencja-headhunters.eu

źródło: http://hdhunters.com/pl/jobs

ID ogłoszenia: 308587995f5ceb07

1 odpowiedź na “Praca Anglia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Birmingham UK”

  1. Witam!Interesuje mnie ta praca ale dla dwóch osób,wraz z mężem mamy duże doświadczenie w sprzątaniu,referencje polskie i angielskie.