£502-765

Praca Anglia – Opiekunka osób starszych, niepełnosprawnych w UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: różne lokalizacje
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 listopada 2015 04:32

Agencja pośrednictwa zatrudnienia w UK poszukuje opiekunów oraz opiekunek osób starszych do pracy w Anglii przy opiece nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi.

Agencja Pośrednictwa Pracy Sempre poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Wielkiej Brytanii osób na stanowisko:
Opiekun/Opiekunka osób z niepełnosprawnością lub osób starszych

Oferujemy:
– stale zatrudnienie
– opłacone zakwaterowanie i jedzenie w domu pacjenta
– 3 dniowe szkolenie na miejscu (zapewnione i opłacone zakwaterowanie)
– podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą
– miejsce pracy: cała Wielka Brytania, zależne od klienta
Zakres obowiązków:
– opieka nad pacjentem z niepełnosprawnością lub osobą starszą
– mieszkanie z pacjentem w jego domu, dotrzymywanie mu towarzystwa, pomoc w codziennych czynnościach takich jak np. dbanie o higienę, jedzenie, pomoc w przemieszczaniu i zajmowaniu się sobą, zarządzanie przyjmowaniem leków zgodnie z zaleceniami lekarza, funkcjonowanie w społeczności do której należy itp.
– pilnowanie aby wszystkie czynności wymienione w planie opieki były zrealizowane
– utrzymanie i pomoc w utrzymywaniu przez klienta czystości ( m.in. pomoc w toalecie, myciu, obsłudze cewnika, dopilnowanie aby toaleta i łazienka były zawsze czyste)
– gwarantowanie klientowi ciągłego komfortu
-przygotowywanie posiłków, uwzględniając zalecany plan żywieniowy pacjenta
– dbanie aby dom klienta zawsze był czysty a obowiązki takie jak: mycie, czyszczenie, wycieranie kurzu itp są przeprowadzane zgodnie z planem opieki
– współpraca z osobami zaangażowanymi w opiekę nad klientem (pielęgniarki, psycholog, lekarz, fizjoterapeuta itp.)
– stanowienie wsparcie oraz dążenie do zapewnienia klientowi jak największą niezależności
– informowanie przełożonego o wyjątkowych i trudnych sytuacjach oraz o zgłaszanie ewentualnych sugestii co do zmiany któregoś z punktów dotyczących opieki

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (w mowie i piśmie)
– przyjazne nastawienie i elastyczne podejście do pracy
– prawo jazdy (mile widziane)
– doświadczenie na ww. stanowisku (mile widziane)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z dyplomem potwierdzającym zdobyte kwalifikacje, w tytule wpisując stanowisko pracy na e-mail a.kosierkiewicz@veritasdp.pl
Tel. +48 535 228 744
Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
rd

ID ogłoszenia: 426563236b82738d

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Sempre
  • Zarejestrowany od: 26 października 2015

Inne przedmioty dodane przez Sempre

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Sempre »