£150+

Praca w Anglii od zaraz dla kierowców kat. C+E w Golborne UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Golborne
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: ASAP
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Ongoing
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 maja 2021 00:03

Z podstawową znajomością języka od zaraz firma transportowa z Golborne UK poszukuje kierowców kat. C+E do pracy w Anglii. Zatrudnienie przy przewozie towarów dla kandydatów z doświadczeniem.

R Recruitment LTD szuka kierowców dla naszego Nowego Klienta z siedzibą w Golborne (WA3).
Poszukujemy kierowców samochodów ciężarowych klasy 1, którzy będą długoterminowo współpracować z nimi w celu ciągłej regularnej pracy, możemy zaoferować natychmiastowy start!
Oferujemy również możliwość pozostania w LTD!
Nasz klient to jedna z dużych firm w branży samochodów ciężarowych, z najnowszymi pojazdami na rynku, co oznacza, że ​​otrzymujesz najlepsze wrażenia z jazdy samochodem ciężarowym i doskonały pojazd do pracy.
Jeśli jesteś kierowcą ciężarówki klasy 1 i szukasz dobrej, długoterminowej pracy, byłoby to dla Ciebie idealne.

Będziesz musiał mieć następujące;
Prawo jazdy samochodu ciężarowego C + E klasy 1 od co najmniej 1,5 roku.
Nie więcej niż 6 punktów
Karta do tachografu cyfrowego
CPC Card

Obowiązki w pracy:
Praca nie obejmuje ręcznego załadunku / rozładunku, jest to trunking!
Praca RDC (dostawa jedzenia)
Praca na chłodniach
Zmiany będą od 10 do 12 godzin

Stawki LTD:
Od poniedziałku do piątku: 13,50 £
Sobota: 15 £
Niedziela: 16 £

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń do Aleksandry pod numer 07377970529 lub Neringi pod numer 07943054961

ID ogłoszenia: 2860a683898be2d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: aleksrr
  • Zarejestrowany od: 20 maja 2021

Inne przedmioty dodane przez aleksrr

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez aleksrr »