£do ustalenia

Produkcja wyrobów plastikowych praca Anglia bez doświadczenia Oldham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oldham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 30 stycznia 2015 01:17

Od zaraz szukamy pracowników produkcyjnych bez doświadczenia do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Oldham na linii produkcyjnej przy elementach plastikowych.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Anglia, Oldham
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie sprzętu (wtryskarki i prasy hydrauliczne) oraz za kontrolowanie jakości gotowych wyrobów plastikowych. Praca odbywa się w fabryce.

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– dobra sprawność ruchowa
– kandydaci z doświadczeniem będą mile widziani
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– posiadanie odpowiednich butów roboczych oraz kamizelki odblaskowej
– chęć pracy również w weekendy
– wyjazd od zaraz

Oferujemy:
– pracę za granicą w renomowanej firmie
– zdobycie doświadczenia
– zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pomoc w pierwszych dniach
– przeszkolenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: peter@career-makers.co.uk z dopiskiem: lab-roy

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2361jg/

ID ogłoszenia: 21954cab2a320a5b

1 odpowiedź na “Produkcja wyrobów plastikowych praca Anglia bez doświadczenia Oldham”

  1. jestem zainteresowany panstwa ofert .Śzybko sie ucze,znam podstawy jez angielskiego,jestem punktualny,dyspozycyjny.Chcialbym zapytac co z zakwaterowaniem?Prosze o kontakt791 534 450