£od 9,500 zł/mc netto

Oferta pracy w Anglii w transporcie kierowca kat.C+E lub C Sittingbourne

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sittingbourne
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 4 lutego 2015 11:42

Atrakcyjne zatrudnienie w firmie z Sittingbourne na stanowisku kierowcy kat. C+E Lub C. Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków w transporcie. Pracodawca zapewnia bardzo dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: Kierowca kat.C+E
Lokalizacja: Anglia, Sittingbourne, różne lokalizacje
Wynagrodzenie: minimum 1900 GBP miesięcznie czyli w przeliczeniu od 9,500 zł/mc netto

Zadania:
Przewóz towarów na terenie Anglii.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako kierowca C+E lub C
– cyfrowa karta kierowcy oraz uprawnienia na przewóz rzeczy
– przedłożenie referencji
– chęć podjęcia dłuższej współpracy
– posiadanie prawa jazdy w ustalonej kategorii przez minimum 2 lata
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– aktualne badania psychologiczne
– badania lekarskie
– osoba niekarana z zaświadczeniem

Oferujemy:
– bardzo dobre warunki zatrudnienia
– współpraca z najlepszymi firmami na rynku angielskim
– satysfakcjonujące wynagrodzenie (minimum 1.900 GBP/mc)
– w ciągu dwóch tygodni gwarantujemy przepracowanie 100 godzin
– wzrost stawki godzinowej – więcej informacji w kontakcie bezpośrednim z pracodawcą
– podpisanie umowy angielskiej bądź polskiej
– zapewniamy rotacyjny system pracy
– kontrakt bezterminowy
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
– darmowe kursy
– pomoc polskiego zespołu
– pracę w firmie posiadającą nowoczesną flotę
– osobom mogącym polecić dobrego kierowcę zapewnimy bonus od 200 GBP

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: rekrutacja@paracross.pl

w treści prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2253jj/

ID ogłoszenia: 61354d14106b0c53