£7-7,50 GBP za godz.

Praca w Anglii na magazynie odzieżowym przy zbieraniu zamówień Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: 3 grudnia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 tygodni
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 01:31

Magazyn z Manchesteru szuka pracowników do pracy w Anglii przy zbieraniu zamówień i pakowaniu odzieży. Ogłoszenie dla magazynierów bez doświadczenia. Rozpoczęcie pracy od 3 grudnia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: 7-7,50 GBP za godz.
Start: 3 grudnia
Numer referencyjny: 2015/12/A

Zadania:
– pracownik zbiera zamówienia i je pakuje
– skanowanie kodów kreskowych, zamawianie braków towaru
– naklejanie etykiet na ubrania
– układanie pełnych kartonów na palety

Wymagania:
– możliwość rozpoczęcia pracy 3 grudnia
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– chęć współpracowania z ludźmi
– szybkość reagowania
– niezawodność, odpowiedzialność
– punktualne stawianie się w pracy
– zaangażowanie
– rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:
– zatrudnienie na 12 tygodni
– najlepszym kandydatom zapewniamy pracę na dłużej bezpośrednio u pracodawcy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę w pełnym wymiarze godzinowym
– przejazd do Anglii (płatny)
– wspieramy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie oraz opiekę medyczną
– wsparcie polskojęzycznych opiekunów

Aplikacja:
Poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynowy-picker-packer-manchester,oferta,4261045

ID ogłoszenia: 844565241be91ff5