£do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Anglii przy czyszczeniu dywanów i okien Watford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Watford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: początek września
  • Opublikowany: 17 lipca 2014 23:17

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Anglii. Oferta dla Polaków przy czyszczeniu dywanów i myciu okien. Zatrudnienie od września w systemie self emplayed.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Watford
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za czyszczenie szyb oraz dywanów. Zatrudnienie dla osób wytrzymałych i sprawnych fizycznie.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem
– wysoka sprawność fizyczna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– preferowane osoby zamieszkałe w okolicy Watford
– kandydaci powyżej 24 roku życia
– prawo jazdy kat.B
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– poszukujemy doświadczonego kierowcy

Oferujemy:
– wdrożenie w system firmy
– przeszkolenie dla pracowników bez doświadczenia
– wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne do pracy są zapewnione
– firmowy samochód dostawczy
– legalne zatrudnienie na pełny etat
– zatrudnienie od początku września
– dla chętnych możliwość rozpoczęcia szkolenia od zaraz w trybie 2-3 dni w ciągu tygodnia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/19/204673/Praca-Prfesjonalne-Czyszczenie-szyb-oraz-dywanow

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22cib3/

ID ogłoszenia: 91053c7c59d5e325

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Anglii przy czyszczeniu dywanów i okien Watford”

  1. katarzyna maslich na 16 sierpnia 2017 @ 11:04

    Witam jestem zainteresowana praca,mam 32 lat i doswiadczenie w pracy.Mieszkam w Watford.Moj numer tel.07543883525