£7,50 GBP/h + akord

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach kapusty bez języka od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 01:33

Dam od zaraz sezonową pracę w Anglii na polu przy zbiorach/cięciu kapusty. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka angielskiego. Stanowisko aktualne dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: 7,50 GBP/h + akord
Start: od zaraz

Zadania:
Osoba zatrudniona pracuje na polu i ścina dojrzałe warzywa. Kapusty układane są w skrzynkach.

Wymagania:
– wytrzymałość organizmu na zmienne warunki pogodowe
– szybkie dostosowanie się do trudnych warunków pracy
– zaradność, samodyscyplina
– doświadczenie przy zbiorach warzyw
– pozytywne nastawienie do życia i ludzi
– zaradność, punktualność
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– pracę bez konieczności znajomości języka angielskiego
– wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7,50 GBP/h plus do tego akord
– w tygodniu zapewniamy przepracowanie od 35 do 45 godzin
– przyjazne środowisko

Aplikacja:
Telefoniczna pod numerem: 07799772361 lub 01205 369 944 Anita

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/225103/PRACA-NA-POLU#contact-form

ID ogłoszenia: 4375652576fa72d6

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach kapusty bez języka od zaraz”

  1. WItam,

    Jestem pracownikiem firmy zajmującej się między innymi rekrutacją pracowników do pracy za granicą. W przypadku zainteresowania współpracą zachęcam do kontaktu.

  2. witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca nasz numer +420770628818