£7,20 za godzinę

Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu od zaraz kontrola jakości Bognor Regis

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bognor Regis
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 czerwca 2016 22:23

Fabryka z Bognor Regis od zaraz posiada wolne wakaty przy pakowaniu i kontroli jakości. Praca w Anglii dla Polaków z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz profesjonalnym szkoleniem.

Stanowisko: kontroler jakości opakowań.

Miejsce zatrudnienia: Bognor Regis, UK.

Stawka godzinowa: 7,20 GBP/h.

Opis stanowiska:

  • zmiana rozpoczyna się o 6.00 lub 7.00 rano i trwa 11-12 godzin, z czego 11 jest płatne;
  • pakowanie produktów według wskazań;
  • pracownicy są delegowani do kontrolowania jakości opakowań produktów przy taśmie produkcyjnej;
  • praca jest zorganizowana w systemie 4×4 – 4 dni pracy, 4 dni wolne;
  • zadania wykonywane są w warunkach obniżonej temperatury (7-10 stopni).

Wymagania:

  • sprawność fizyczna i energiczność;
  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • miejsce zamieszkania niedaleko Bognor Regis;
  • ważny dowód tożsamości;
  • samodzielność;
  • mobilność;
  • elastyczność godzinowa;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • pracowitość.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę;
  • dobre zarobki;
  • możliwość dodatkowego zarobku poprzez pracę w dodatkowe dni;
  • przyjazne warunki zatrudnienia;
  • pomocnych i miłych współpracowników;
  • możliwość podjęcia współpracy bezpośrednio z brytyjskim pracodawcą;
  • ubezpieczenia i składki;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • profesjonalne szkolenie.

Aplikacje:
Prosimy zadzwonić pod numer:

07887453942 – Amanda – od poniedziałku do piątku 8.00 – 16.00.

W soboty i niedzielę, lub jeśli Pani Amdanda nie odbiera, prosimy wysłać SMS z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz datą urodzenia.

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/233094/Praca-na-linii-produkcyjnej-sprawdzanie-jakosci-pakowanych

ID ogłoszenia: 599574c2c4406b70